naše služby

Zdravá nemovitost

Jsme specialisté na nemovitosti

Chcete bezpečně a transparentně prodat svojí nemovitost? Nechcete řešit případné reklamace kupujícího? Nechcete si schovávat 20 % financí z prodeje na případnou reklamaci? Rádi se o prodej Vaši nemovitosti postaráme a převezmeme veškerá rizika a uvedené starosti. Naše realitní kancelář za Vás jako jediná převezme odpovědnost za skryté vady. Pokud jste již koupili a Vaše nemovitost není v takové kondici, jak Vám bylo při koupi prezentováno, můžeme Vám pomoci s reklamací.

Bezpečný nákup

nemovitosti

Kupuji a chci vědět co

Bezpečný prodej

nemovitosti

Prodávám a chci snížit riziko

Zdravotní prověření

nemovitosti

Chci zjistit rizika

Zpětné prověření

nemovitosti

Objevil jsem vady a chci reklamovat

Zdravá nemovitost

Uzdravujeme trh s nemovitostmi

Nemovitost je obvykle nejdražší věc, kterou si lidé ve svém životě kupují. Přesto její prohlídce a nákupu často nevěnují více než pár desítek minut. Řídí se při tom především svými emocemi, přičemž podceňují technický stav nemovitosti.

Když se pak postupem času začnou objevovat různé vady, řadu z nás vůbec nenapadne, že je zakoupenou nemovitost možné reklamovat. Kupující má přitom ze zákona nárok reklamovat vady nemovitosti až do 5 let od jejího zakoupení.

Zapomínat na technickou inspekci nemovitosti by dnes vedle kupujících neměli ani prodávající. Získají díky ní přehled a doklad o skutečném stavu nemovitosti, který jim v budoucnu pomůže předejít případným reklamacím, kvůli kterým by mohli být povinni kupujícímu vracet část kupní ceny.

Zdravá nemovitost

Rychlý konTakt

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

1 + 4 =

Zdravá nemovitost s.r.o.

Václavské náměstí 806/62, 110 00 Nové město, Praha 1
IČ: 050 23 441, DIČ: CZ05023441

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zásady ochrany osobních údajů

Kontakt

Bezplatná linka:
+420 800 899 899

Napište nám:
info@zdravanemovitost.cz