Naše služby


Zpětné prověření a reklamace nemovitosti

Koupili jste svůj vysněný dům či byt a po čase na něm objevili skryté vady, o kterých jste při nákupu neměli tušení? Zatajil vám předchozí majitel skutečný stav nemovitosti, a tak místo bezstarostného bydlení řešíte nečekané a nákladné opravy? Pomůžeme vám zakoupenou nemovitost reklamovat, a to až do 5 let od uzavření kupní smlouvy.


Bezpečný nákup nemovitosti

Při výběru nemovitosti byste neměli dát jen na svůj dobrý dojem, ale především se důkladně seznámit s jejím technickým stavem. Jedině tak se ujistíte, že za ni zaplatíte odpovídající cenu, a vyvarujete se pozdějších nečekaných skrytých vad, jejichž oprava může stát nemalé náklady. Pomůžeme vám včas odhalit skutečný stav vybrané nemovitosti a vyjednat lepší kupní cenu.


.

Bezpečný prodej nemovitosti

Víte, že jako prodávající máte ze zákona povinnost seznámit kupujícího s přesným technickým stavem a vadami prodávané nemovitosti? V opačném případě riskujete jejich pozdější reklamaci, kvůli které můžete vracet i nemalou část kupní ceny. Abyste tomu předešli, připravíme vám na základě důkladné technické inspekce detailní doklad o jejím stavu včetně povinného Průkazu energetické náročnosti nemovitosti. S námi nikomu peníze vracet nebudete!


Zdravotní prověření nemovitosti

Koupili jste svůj vysněný dům či byt, nebo v něm již nějakou dobu bydlíte, a chtěli byste mít jistotu, že není nemovitost postavena ze škodlivých materiálu, nebo že se ve Vašem okolí nevyskytují? Nebo pracujete v kanceláři či výrobní hale a chcete vědět, že je Vaše pracovní prostředí v pořádku a neškodí Vašemu zdraví? Nečekejte, až se Vaše zdraví ozve, to už může být pozdě. Zjistěte, v čem skutečně bydlíte nebo pracujete! Jedině tak můžete udělat potřebné nápravy a vytvořit zdravé prostředí.

  • logo webu bezrealitky.cz
  • logo webu hypo-portal.cz
  • logo webu real-portal.cz
  • logo webu porovnej24.cz
  • logo společnosti TFGreality
  • logo aplikace VIPAPP