reference

Zdravá nemovitost

Video reference našich klientů

Jak jsme manželům Kupcovým pomohli s reklamací rodinného domu

Jak dopadla reklamace domu u manželů Kramerových

Zdravá nemovitost

Textové reference našich klientů

“Služby ZN mohu vřele doporučit, je opravdu škoda, že se o těchto službách tak málo ví. Všem vřele doporučuji prověřit nemovitost ještě před koupí, abyste nedopadli jako my. Bohužel se některým lidem věřit nedá.”

Mgr. Pavlína Jirásková

“Děkuji za bezproblémovou spolupráci a vyřešení celého sporu ke zdárnému, kompromisnímu konci. Vymožená částka bude alespoň částečně sanovat nedostatky a vady v provádění dodavatelem našeho domu. Upřímně jsem příliš nedoufal, že se k nějaké kompenzaci za mizernou kvalitu díla dostanu a jistě bych se k ní nedostal bez Vaší aktivní účasti.”

Lukáš Tůma

 Zdravá nemovitost se postarala a zajistila odborné posouzení i právní servis, a tak byl celý případ důkladně rozpracován, uvedený postup významně přispěl i k vyřešení mimosoudní cestou v kratším časovém intervalu než klasickým soudním řízením.

Petr K.

Jsme vaše naděje

Naším cílem je…

Z

Narovnat a kultivovat trh s nemovitostmi do stavu, který je běžný v západních zemích.

Z

Zajistit kvalitní prodej nemovitosti tak, aby proběhl férově pro prodávajícího, který bude moci v klidu spát, protože nebude muset mít strach z reklamace. A zároveň aby proběhl férově také pro kupujícího, který bude vědět, že si nekupuje zajíce v pytli a kolik ho budou stát případné opravy.

Z

Nabídnout pomocnou ruku lidem, kteří nevědomě koupili závadnou nemovitost, a zajistit jim odpovídající slevu z kupní ceny.

Z

Zajištěním odborné inspekce technického stavu nemovitosti pomáhat kupujícím i prodávajícím s jejich bezproblémovým nákupem a prodejem, bez pozdějších reklamací skrytých vad, které mnohdy dokáže odhalit jen odborník.

Z

Podpořit kvalitní realitní makléře, stavební firmy, finanční poradce a další odborníky na realitním trhu a vytlačit z něj ty nepoctivé.

Zdravá nemovitost

Rychlý konTakt

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

1 + 7 =

Zdravá nemovitost s.r.o.

Václavské náměstí 806/62, 110 00 Nové město, Praha 1
IČ: 050 23 441, DIČ: CZ05023441

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zásady ochrany osobních údajů

Kontakt

Bezplatná linka:
+420 800 899 899

Napište nám:
info@zdravanemovitost.cz